אורוגניקולוג בחיפה

ד״ר ניר חייא

ד”ר ניר חייא הוא אורוגניקולוג מומחה בחיפה והצפון ומנהל היחידה הגניקולוגית בבית החולים רמב”ם בחיפה.

את הכשרתו כרופא רכש בפקולטה לרפואה בטכניון ובהמשך התמחה בגניקולוגיה ומיילדות במחלקת נשים ויולדות במרכז רפואי כרמל. עם סיום קבלת תואר מומחה במיילדות וגניקולוגיה התקבל למסלול התמחות העל של הקולג’ המלכותי אוסטרליה-ניו זילנד (RANZCOG) בתחום של כירורגיה משקמת של רצפת האגן (אורוגניקולוגיה) וכירורגיה זעיר פולשנית (לפרוסקופיות מתקדמות). במשך כשנתיים וחצי של הכשרה בחו”ל צבר ניסיון ניתוחי ומחקרי רב.

עם סיום התמחות העל שב לישראל והשתלב בצוות המוביל של מחלקת נשים ויולדות במרכז הרפואי כרמל והמרפאה לשיקום רצפת האגן במרכז הרפואי “זבולון”. ובבתי החולים “אלישע” ו”אסותא” חיפה.

בין השנים 2017-2021 שימש כסגן מנהל המערך למיילדות וגניקולוגיה במרכז הרפואי כרמל.

ההכשרה המקיפה שעבר הובילה למיומנות גבוהה במגוון טיפולים שמרניים וניתוחיים המאפשרים להתאים טיפול אישי מיטבי למטופלות הסובלות מתסמינים.

בשילוב הטיפול הקליני ד”ר חייא אחראי על הכשרת המתמחים באגף למיילדות וגניקולוגיה של בית החולים ומרצה מצטיין שנים רבות בפקולטה לרפואה בטכניון. בוגר התכנית לפיתוח הסגל בפקולטה לרפואה בטכניון ואף זכה להוקרה מיוחדת מטעם דיקן הפקולטה על תרומתו הייחודית להוראת רפואת נשים.

ד”ר חייא הינו יועץ של מבוטחות כללית מושלם וקופת חולים מאוחדת וכן יועץ ומנתח של חברות הביטוח “כלל“, “מגדל“, “פניקס” “מנורה” “ביטוח ישיר” ו”איילון” הניתוחים מבוצעים בבתי החולים אלישע ואסותא בחיפה.
*מבוטחות של קופות חולים לאומית ומכבי ובעלות ביטוח בריאות “הראל” זכאיות להחזר בהתאם לתנאי הפוליסה.